Mart 2, 2019

Komisyonsuz mağaza açın,ürün satın..

Bir süreliğine sitemizde mağaza açılmamaktadır fakat yeni ilan sitemiz vitrinmax.com a ürünlerinizi ücretsiz koyabilir,ücretsiz mağazanızı açabilirsiniz.

kullanımı son derece basittir.Mail adresinizin olması yeterlidir.1-2 dakika içinde kısa sürede üye olabilir ve mağaza açabilirsiniz.Üyelik ve ürün koymak ücretsizdir ve tüm ürünlerinizi resimli koyabilirsiniz.

vitrinmax.com

………………………..

Sitemizde aylık yalnızca 10 liraya satış yapabilirsiniz.

Diğer satış sitelerinde olduğu gibi ürün başı yüksek komisyon ürünleri yok aylık sadece 10 liraya sınırsız ürün ekleyebilir ve satışa sunabilirsiniz.Satışa ürün koymak için yapmanız gereken sitemize üye olmak ve vergi levhanızın ve nüfus cüzdanınızın fotokopisini ad-soyad yazıp, imzalayıp taratarak veya resmini çekerek ucuzavm10@gmail.com adresine göndermek.

Satış yapmak için sitemize satıcı kayıt bölümünden üye olup , bize WhatsApp üzerinden 0 552 526 55 80 numaralı telefon üzerinden ulaşınız.Ürün ekleme ve gerekli adımlar için detaylı bilgi verilecektir. Ürün ekleme diğer sitelerde olduğu gibi karmaşık değildir.Kullanması ve yönetmesi basittir.

Ödemeler alıcıdan kredi kartı ile alınır,siz siparişi yolladıktan sonra ve alıcıya teslim edildikten sonra , alıcı onayından sonra ücret size havale edilir.

Komisyonsuz mağaza açın

Sitemiz üzerinden komisyon tutarı ödemeden mağaza açabilirsiniz.Diğer alış-veriş sitelerinde olduğu gibi satış başına komisyon ödemezsiniz.

Müşteri ürününüzü alır,sitemiz üzerinden kredi kartı  ile ödeme seçeneği ile ödemesini yapar ve alış-veriş gerçekleşmiş olur,siz ürünü kargolayıp müşteriye ulaştırdıktan sonra ,ürün için alınan ödeme hesabınıza yatırılır.

Sistem bu şekilde işler.Hiçbir şekilde ürün satışı başına sitemiz komisyon almamaktadır.

Yalnızca kredi kartı ödemeleri PAY-TR adlı Sanal Pos hizmeti sunan firma tarafından sağlanmaktadır.Bu firma her kullanım başına ürün tutarının %3,5 i kadar komisyon almaktadır.Yalnızca alacağınız ücretlerde bu kesinti olmaktadır.Bu kesinti de sitemiz tarafından alınan değil,Sanal Pos hizmeti veren PAY-TR tarafından alınmaktadır.

Sitemiz sadece aylık 20 lira kullanım bedeli almaktadır.Ürün girişi sınırsızdır,dilediğiniz kadar ürününüzü sitemize ekleyebilirsiniz.

Sitemize eklenmiş olan ürünlerinizi alıcılara daha hızlı ulaştırmanıza olanak veren reklam hizmetlerimiz ise ücretlidir.

Peki bu reklamlar nelerdir?Biraz ondan bahsedelim,artık internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte sanal alış-veriş mağazaları da bir hayli arttı,siteler ürünlerini alıcılarla direk buluşturmak için google reklamlarına daha önem vermeye başladılar ve ürünlerini organik yollardan daha çok google reklamları kullanarak,pazarlama eğilimine girdiler ki artık bir çok alış-veriş sitesi için google alış-veriş reklamları olmazsa olmaz bir araç oldu.

Peki Google alış-veriş reklamları nedir?

Google alış-veriş reklamları altta gördüğünüz reklama benzer reklamlardır,kullanıcı google da bir ürün araması yaptığında google anasayfasının üstünde,yanında veya altında sıralı şekilde çıkan reklamlardır,kullanıcı reklamı resimli bir şekilde gördüğü için tıklama eğilimi ve ürünü inceleme eğilimi fazladır,bu şekilde kullanıcı ürünü incelemek için siteye gelir ve ürünü beğenirse ürünü online olarak site üzerinden alır.

google alış-veriş reklam örneği

Sitemize ekleyeceğiniz ürünleri isterseniz reklamlarla da pazarlayabilirsiniz,bu şekilde daha fazla satış potansiyeli elde edersiniz,örneğin 20 TL lik bir bütçe ile ürününüzü kullanıcılara sunabilirsiniz.Bu reklamlarda tık başına hesap yoktur,Google alış-veriş reklamlarında tamamen günlük taleplere göre fiyatlandırma uygulamaktadır.Yani 20 TL bir bütçeyle 40 tıklama,50 tıklama veya 100 TL lik bir bütçeyle 500 tıklama gibi bir tarifesi yoktur.Tamamen taleplere göre sunum yapılmaktadır ama 20 TL ile en az 40-50 tıklama alabilirsiniz.Yani ürününüz veya ürünleriniz 40-50 defa müşteriler tarafından tıklanır.

Biz bu reklamları yayınlamak isterseniz her kullanım başına  10 lira ödeme alıyoruz,isterseniz 100 tl lik bir reklam oluşturulmasını isteyin,isterseniz 20 liralık bir kullanım işlem ücretimiz sabit olarak alınmaktadır.Bunun nedeni ise kampanya teklifiniz ne olursa olsun yapılan işlem süreçleri aynı o yüzden kullanım başı tüm tutarlarda aynı olacak.

Yani sitemize 20 TL bir bedelle üye olarak sınırsız ürün girişi yapabiliyorsunuz aynı zamanda Google alış-veriş reklamları kullanarak ürünlerinizi yayınlayabiliyorsunuz aynı zamanda organik aramalarda ürünleriniz görüntüleniyor.Bir firma için çok çok makul fiyatlar.

Sitemize mağaza açmak için satıcı kayıt linkine tıklayıp mail adresiniz ve oluşturacağınız kullanıcı adıyla kayıt olabilirsiniz.

Şifrenizi daha sonra belirleyeceksiniz.

Kayı t olduktan sonra sizden bazı evrakları bize göndermenizi isteyeceğiz,

Bu belgeleri online olarak göndermeniz yeterlidir. ucuzavm10@gmail.com

Bu evraklar sizin firma kaydınızın olduğunu gösterir belgeler;

Vergi levhanız,

Banka hesap bilgileriniz,

Yetkili kişinin kimliği,

İmza sirküsü ,

 

Bu evrakları gönderdikten sonra ürünlerinizi eklemeye başlayabilir ve satışa sunabilirsiniz.

Örnek mağazalarımızdan bir tanesini inceleyebilirsiniz.

Denizli shop

Üye olduktan sonra ürün eklemesini nasıl yapacağınızı anlatan bir dökümanı size atacağız ve onay verdikten sonra ödemenizi alacağız ve ürünlerinizi yayınlamak için kaydınızı onaylayacağız.

Firmamız Denizli Saraylar vergi dairesine kayıtlı olup tüm hizmetlerimiz resmidir.

Her türlü bilgi için 0 538 680 43 64 numaralı telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz.

Mail: ucuzavm10@gmail.com

REDUAY SATIŞ PAZARLAMA

Aktepe MH. 2402 SK. NO:7-2 PAMUKKALE/DENİZLİ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir